Scroll To Top

Nem kérünk a fasiszlám terrorból!
Már kaptunk belőle 150 év kóstolót !
Azóta is csonkák és nyomorultak vagyunk...

A Banki Hitel Károsultjai Egyesületének közleménye

Nyílt levél 2013. ápr. 29.

Egyre több a fogyasztói csoportok tagjai részéréről a panasz  Hitelhez szerettek volna jutni – tagokká váltak

Az utóbbi időben egyre több megkeresést kapott Egyesületünk, hogy a fogyasztói csoportok hiteleket ígérve, megtévesztik az ügyfeleket és tévedésbe ejtik őket.  Sokan csak a belépés után jönnek rá, hogy hitel helyett nekik kell fizetniük havonta. Legtöbb esetben kiderül, hogy az ügyfelek nincsenek tisztában a fogyasztói csoportok működésével.  Egyesületünk a Hiteles egyesület, felvállalta, hogy átláthatóvá teszi ezt a piaci szegmenst, tájékoztatja a csoportok tagjait a lehetőségeikről és preventív jelleggel felhívja a figyelmet a még be nem lépők számára a fogyasztói csoportok működése tekintetében. Napjainkban egyre nehezebb hitelhez jutni, ez indokolhatja a fogyasztói csoportok térhódítását, hisz hirdetéseikben szinte semmilyen akadály sem létezik a hiteligénylők számára. Az átlátható, egyértelmű tájékoztatás elérése céljából kollégáink haladéktalanul felveszik a kapcsolatot a fogyasztói csoportokat szervező cégekkel és kezdeményezzük  a felügyeleti szervek Gazdasági Versenyhivatal (GVH) és a Fogyasztóvédelem közbenjárását.
Banki Hitel Károsultjainak Egyesülete –  Hiteles EgyesületKiadó: Banki Hitel Károsultjainak Egyesülete

 

Ossza meg:

Ha tetszik írásunk, ajánlhatja másoknak is!
A túlélés útja ma magyarul gondolkodni...

A szerzőről

Admin

Webadminisztrátor

Kalendárium