Scroll To Top

Épített értékeiben él a Nemzet.
A hazafiság minimuma épület-örökségünk védelme.

A Banki Hitel Károsultjai Egyesületének közleménye

Nyílt levél 2013. ápr. 29.

Egyre több a fogyasztói csoportok tagjai részéréről a panasz  Hitelhez szerettek volna jutni – tagokká váltak

Az utóbbi időben egyre több megkeresést kapott Egyesületünk, hogy a fogyasztói csoportok hiteleket ígérve, megtévesztik az ügyfeleket és tévedésbe ejtik őket.  Sokan csak a belépés után jönnek rá, hogy hitel helyett nekik kell fizetniük havonta. Legtöbb esetben kiderül, hogy az ügyfelek nincsenek tisztában a fogyasztói csoportok működésével.  Egyesületünk a Hiteles egyesület, felvállalta, hogy átláthatóvá teszi ezt a piaci szegmenst, tájékoztatja a csoportok tagjait a lehetőségeikről és preventív jelleggel felhívja a figyelmet a még be nem lépők számára a fogyasztói csoportok működése tekintetében. Napjainkban egyre nehezebb hitelhez jutni, ez indokolhatja a fogyasztói csoportok térhódítását, hisz hirdetéseikben szinte semmilyen akadály sem létezik a hiteligénylők számára. Az átlátható, egyértelmű tájékoztatás elérése céljából kollégáink haladéktalanul felveszik a kapcsolatot a fogyasztói csoportokat szervező cégekkel és kezdeményezzük  a felügyeleti szervek Gazdasági Versenyhivatal (GVH) és a Fogyasztóvédelem közbenjárását.
Banki Hitel Károsultjainak Egyesülete –  Hiteles EgyesületKiadó: Banki Hitel Károsultjainak Egyesülete

 

Ossza meg:

Ha tetszik írásunk, ajánlhatja másoknak is!
A túlélés útja ma magyarul gondolkodni...

A szerzőről

Admin

Webadminisztrátor

Kalendárium

Kalendárium

A Halüszi csata

máj. 28.
A Halüszi csata

Több mint Tréfa

We need more money

2023 máj. 28.
We need more money

Ady szavaival élünk és túlélünk :

Most perc-emberkék dáridója tart,
De építésre készen a kövünk,
Nagyot végezni mégis mi jövünk.
Nagyot és szépet, emberit s magyart.

Ady Endre 1908-ban, 31 évesen (Székely Aladár felvételén)